Liibüa

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Liibüa kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Liibüas

Liibüa on Põhja-Aafrika riik. Liibüa asub Põhja-Aafrika keskosas, kust avaneb vaade Vahemerele Sirte lahe ümber, on suuruselt neljas riik Aafrikas, seitsmeteistkümnes maailmas. See piirneb loodeosas Tuneesiaga, läänes Alžeeriaga, lõuna pool Nigeriga ja Tšaadiga, Kagu-Sudaaniga, idaosas Egiptusega.

 Liibüa majandus sõltub naftatööstusest, kuid aastate jooksul on majandust ja kinnisvaraturgu mõjutanud mõned Liibüa valitsuse poliitikad ja õigusaktid, mis takistavad vara rentimist.

Selline olukord ja püsiv positsioneerimisjärgne ebastabiilsus on põhjustanud hirmu investorite pärast, kellel on raske Liibüas müüa kinnisvara.

Pärast revolutsiooni leidsid kinnisvaraturud end ebakindlalt, sest paljud endised konfiskeeritud maa omanikud tulid tagasi omandiõiguse reformi ja nõudsid hüvitist.

Liibüa finantssektori areng on Liibüa ebastabiilsuse tõttu jäänud samaks, mistõttu on eriti raske eriti madala sissetulekuga või väikeste võlgnike jaoks eluasemefinantseerimisele ligipääsuks ning mõnikord tundub Liibüas müüdud kinnisvara ostmine võimatu.

Hoolimata sellest ebatõenäolisest olukorrast, eriti pealinnas, otsivad Tripoli investorid tõenäoliselt Liibüas müüdavat kinnisvara

Mis puutub Tripoli piirkondadesse, siis on parimad asulad, mida otsida müügiks, Ben Ashour, Nofleen ja Zawiat Dahmani linnaosad. Siin on hinnad kõrgemad ja müügiks olevad omadused asuvad üldiselt keskasendis, saatkondade ja välismaiste elukohtade lähedal, aga ka haiglates ja erakliinikutes ning parimates koolides.

 

Kui otsite turismiks kasutamiseks rohkem kinnisvara, kus on aed ja rohkem ruumi, siis on Serraj ja Janzour naabruskonnad parimad. Müüa kinnistute hulgas on avarad villad aedade, muru ja isegi basseinidega.

 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB